وبلاگ آموزشي در زمينه كسب وكار اينترنتي و موفقيت
آموزش كسب و كار اينترنتي
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 31
ديروز : 12
افراد آنلاين : 1
همه : 4881
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

 

اين قوانين برتر مانند قانون جاذبه در هر نقطه و در هر مكاني از اين كره خاكي و در هر زمان خواه شما از آن آگاه باشيد، خواه نباشيد، در حال فعاليت هستند؛ اما زماني كه شما آن ها را درك كنيد مي توانيد به طور خودآگاه و با تأمل از آن ها در زندگي شخصي، در كار، در روابط اجتماعي، امور مالي، پيشرفت هاي معنوي و در هر زمينه اي كه دوست داشته باشيد به نفع خودتان استفاده كنيد.

 

قانون كائنات

 

مهمترين قانون كائنات براي كسب ثروت و موفقيت

7 قانون برتر به شما كمك مي كند كه انرژي هاي موجود را تحت كنترل درآورده و به موفقيت و ثروتي كه لايقش هستيد دست يابيد. بدين ترتيب زماني كه زندگي تان با اين قوانين و اصول تنظيم شد موفقيت را به طور صد در صد از آن خود كرده ايد.

 

جهان، مكاني است با نظم و ترتيب كه توسط قوانين ثابت، دقيق و همسان اداره مي شود. به هر اندازه كه ما با اين قوانين همراه شده و از هفت قانون برتر كائنات استفاده كنيم، به همان اندازه موفقيت ما تضمين خواهد بود. در حقيقت 7 قانون برتر كائنات، تجلي يك قانون بزرگ است كه توسط فيزيك كوانتوم به ما نشان داده شده است و آن قانون بزرگ اين است:همه چيز انرژي است؛ يعني چيزهايي كه در اطراف ما هستند، مانند؛ ماشين، نيمكت، اين كتاب، اين ها همگي جامدند و در سطح كوانتوم همگي ذراتي از انرژي محسوب مي شوند.

 

هفت قانون برتر كائنات، زيرمجموعه اي از اين قانون بزرگ است. اين قوانين زندگي ما و به طور كلي هر چه را كه در اين جهان است، كنترل و اداره مي كنند. به همين خاطر من آن ها را قوانين برتر مي خوانم، زيرا آن ها هميشه و همه جا هستند و در هر زمان و براي هر كس كار مي كنند. در واقع اين قوانين به حدي دقيق هستند كه اجازه مي دهند انسان ها به كره ماه فرستاده شوند و زمان بازگشتشان به كره زمين را نيز در عرض چند ثانيه محاسبه كرده و اعلام كنند. نيازي نيست كه قوانين برتر را حفظ كرده يا تمام جزئيات مرتبط به آن را درك كنيد، بلكه اگر تنها اصول اساسي آن را ياد گرفته و بدانيد چطور در زندگي عمل مي كنند كافي است. اين مسئله درست مانند دانستن قانون جاذبه است. به اين معني كه شما مي دانيد اجسام هنگام سقوط به طرف زمين مي روند نه به طرف هوا اما جزئيات ديگري را در مورد جاذبه و قوانين مربوط به آن نمي دانيد و نيازي هم به دانستن آن نداريد.

 

اين 7 قانون برتر و 7 اصل قدرت كه كمك مي كنند بتوانيد از 7 قانون برتر كائنات استفاده كنيد زندگي شخصي و كاريتان را چنان به شادي، رضايت و موفقيت تبديل مي كنند كه حتي در رؤياهايتان هم به آن فكر نمي كرديد. قادر به تصور چنين زندگي اي نبوديد؛ بنابراين اگر مي خواهيد سال ها موفق و ثروتمند باشيد و اين موفقيت و كسب ثروت مداوم باشد بايد اين قوانين برتر و اصول قدرت را درك كنيد. بگذاريد نگاهي به 7 قانون برتر كائنات بيندازيم:

 

7 قانون برتر كائنات براي كسب موفقيت و ثروت

هفت قانون برتر كائنات همگي زيرمجموعه اي از يك قانون اصلي از فيزيك كوانتوم يعني همان اصل «همه چيز انرژي مي باشد» است.

 

قوانين برتر كائنات عبارت اند از:

قانون تغيير و تبديل هميشگي انرژي: انرژي به طور دائم در تغيير و تبديل است و «تغيير» تمام آن چيزي است كه در جهان وجود دارد.

 

قانون جنبش: هر چيزي در جهان اعم از قابل رؤيت و غير قابل رؤيت با فركانس هاي مختلف در حال جنبش و نوسان است. تفكر، داراي بالاترين فركانس يا قوي ترين فرم انرژي است. قانون كمكي جاذبه مي گويد چيزهاي مشابه همديگر را جذب مي كنند و به همين دليل است كه ما به هر چيز كه فكر كنيم و روي هر چيزي كه متمركز شويم همان را به دست مي آوريم.

 

قانون نسبيت: هر چيزي كه وجود دارد از طريق ارتباطش با چيزهاي ديگر تعريف مي شود. هر چيز تا زماني كه با چيز ديگر مقايسه نشده است، فقط وجود دارد. همين.

 

قانون قطبيت: اگر چيزي وجود دارد مخالف آن چيز هم حتماً وجود دارد. شكست بايد با بودن موفقيت معنا پيدا كرده و كامل شود.

 

قانون نواخت و صدا آهنگ: در هر چيزي و در هر حركتي، نظم، نوسان و الگوي خاصي برقرار است. زندگي يك رقص است.

 

قانون علت و معلول: هر چيزي دليلي دارد و هر دليلي معلولي.

 

قانون جنسيت: هيچ چيز جديدي در عالم هستي وجود ندارد، بلكه تمام چيزها داراي دوره نهفتگي هستند و بعد از اين دوره نهفتگي آشكار و ظاهر مي شوند.

 

منبع : http://academy24.blog.ir/

امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۸:۳۱ ] [ محمد ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین