وبلاگ آموزشي در زمينه كسب وكار اينترنتي و موفقيت
آموزش كسب و كار اينترنتي
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 28
ديروز : 12
افراد آنلاين : 1
همه : 4878
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس
  1. يك محصول يا دوره ديجيتالي ايجاد كنيد

ايجاد يك محصول يا دوره ديجيتالي مانند نوشتن كتاب الكترونيكي است. شما با آموزش آن به ديگران از تخصص خود درآمدزايي مي كنيد.

 

گفته شد ، شما مزيتي نداريد كه آمازون دوره خود را ارتقا دهد. شما بايد تبليغات خود را از طريق وب سايت خود ، ليست هاي ايميل خود و احتمالاً از طريق مشاركت هاي وابسته انجام دهيد. شما همچنين بايد يك صفحه فروش جذاب ايجاد كنيد كه بازديدكنندگان را متقاعد به خريد از شما كند.

 

اگر قبلا مخاطب نداريد ، بهتر است ابتدا خود را در آمازون منتشر كنيد. به اين ترتيب ، مي توانيد ايده دوره خود را تأييد كنيد ، ليست ايميل خود را رشد دهيد (فقط مطمئن شويد كه كسب درآمد از اينترنت  در قسمت جلوي و پشت كتاب از طريق پست الكترونيكي انتخاب كنيد) ، و كم و بيش يك پيش نويس دوره را ايجاد كنيد (زيرا احتمالاً شبيه كتاب باشد).

 

در اينجا چند منبع اضافي براي كمك به شما در ايجاد دوره آنلاين آورده شده است:

 

TheRiseToTheTop.com - وب سايت David Siteman Garland كه به هزاران كارآفرين كمك مي كند دوره هاي آنلاين سودآوري را شروع كنند .

درآمدزايي از Podcast تخصص خود - قسمت هاي مفيدي توسط متخصص دوره هاي آنلاين Grant Weherley براي كمك به شما در شروع دوره مشترك آنلاين خود.

  1. يوتيوب شويد

ويديوها روز به روز محبوب تر مي شوند. از اينستاگرام و Snapchat Stories گرفته تا ويديوي Live Facebook ، ويدئوها فقط به رشد خود ادامه مي دهند. اگر هميشه فكر پشت دوربين بودن را دوست داشتيد ، زمان آن است كه مي توانيد از آن استفاده كنيد.

 

اين كه آيا شروع يك vlog و گرفتن درآمد تبليغات / فروش محصولات به مخاطبان خود است ، يا ايجاد يك كانال YouTube براي هدايت بازديد بيشتر به وب سايت خود - 2020 زمان خوبي براي شروع است.

 

ساخت فيلم هاي YouTube نه تنها به شما كمك مي كند داستان هاي بهتري بگوييد و هم محتواي باارزش تري را به مخاطبان خود ارائه دهيد - بلكه مي تواند به شما در داشتن فرصت هاي گفتاري سودمند كمك كند.

 

بهترين قسمت اين است كه ، شما حتي نيازي به بيرون رفتن و خريد يك دوربين جديد گران قيمت نداريد - تا زماني كه يك گوشي هوشمند با لنز دوربين با كيفيت داشته باشيد ، مي توانيد فيلمبرداري اولين ويديوي خود را از همين حالا شروع كنيد!

 

  1. توسعه برنامه را شروع كنيد

برنامه هاي موبايل هر ساله محبوبيت بيشتري پيدا مي كنند. اگر ايده اي براي يك برنامه جالب ، مفيد و / يا سرگرم كننده براي تلفن يا رايانه لوحي داريد ، اين مي تواند راهگشا باشد.

 

داشتن برخي از دانشهاي برنامه نويسي به شما كمك مي كند ، اما يك ضرورت مطلق نيست. تعداد زيادي از توسعه دهندگان نرم افزار وجود دارند كه به دنبال همكاري با مردم در زمينه ايجاد برنامه هستند.

 

احتياط: بازار برنامه در حال حاضر اشباع شده است ، بنابراين مطمئن شويد كه برنامه خود را معتبر مي دانيد و تحقيقات خود را انجام مي دهيد قبل از اينكه سرمايه زيادي در ايده خود سرمايه گذاري كنيد.

 

در اينجا چند منبع براي كمك به شما در روند توسعه برنامه وجود دارد:

 

چگونه اولين برنامه موبايل خود را توسط كارآفرين بسازيم

چگونه بهترين توسعه دهندگان برنامه توسط Yalantis را پيدا و استخدام كنيم


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۴۶:۱۸ ] [ محمد ]

4. خود كتابي در آمازون منتشر كنيد
آيا تا به حال به نوشتن كتاب فكر كرده ايد ، اما نمي دانيد از كجا شروع كنيد؟ همه مزخرفات انتشار ، ويرايش و قالب بندي ، بازاريابي و غيره؟

با آمازون مي توانيد خيلي راحت كتاب خود را منتشر كنيد و واقعاً از اين طريق درآمد كسب كنيد. برخي از راهنماهاي ساده و ارزان قيمت براي كمك به شما در نوشتن كتاب خود و همچنين درآمدزايي آن وجود دارد.

اين سس مخفي است: اگر در هفته اول بتوانيد كتاب خود را راه اندازي كنيد و چند صد فروش داشته باشيد ، آمازون اين كار را انجام مي دهد و شروع به تبليغ آن براي شما مي كند. به اين ترتيب مي توانيد از اين طريق مقداري پول واقعي بدست آوريد. در واقع آسان تر از آن است كه به نظر مي رسد ، اما ما در عرض يك دقيقه به آن خواهيم رسيد.

در اينجا چند نكته براي نوشتن كتاب آورده شده است: يكي از روش هاي كسب درآمد اينترنتي همكاري در فروش است كه ميتوانيد اين مدل كسب درآمد اينترنتي را از اينجا ياد بگيريد.

با ارائه نظرسنجي به دوستان ، ليست ايميل و / يا سايت هاي نظرسنجي مانند PickFu ، كتاب را معتبر ارزيابي كنيد. با اعتبار سنجي ايده خود قبل از نوشتن كتاب ، احتمال افرادي كه مايل به خريد كتاب شما هستند را بهبود مي بخشيد (و با نوشتن آن وقت خود را تلف نمي كنيد).
طرح كلي ايجاد كنيد و در صورت امكان به آن پايبند باشيد. يك نمونه سايت موفق نقد و بررسي كالا سايت هميار خريد از كه از اينجا ميتوانيد سايت هميار خريد را مشاهده كنيد
حداقل 30 دقيقه تا يك ساعت در روز را براي نوشتن اختصاص دهيد.
كتاب را مطابق با استانداردهاي آمازون قالب بندي كنيد.
پس از نوشتن و قالب بندي كتاب ، مي توانيد به سايت KDP.amazon.com مراجعه كنيد. با حساب آمازون خود وارد شويد ، سپس در بخش "ايجاد يك عنوان جديد" ، "كتاب الكترونيكي Kindle" را انتخاب كنيد.

در اينجا يك استراتژي خوب براي هفته عرضه كتاب شما وجود دارد (براي كسب بيش از 100 فروش):

براي هفته اول قيمت را 99 سنت تعيين كنيد.
تبليغات 99 درصدي را با سايت هايي مانند Buck Books و Robin Reads اجرا كنيد.
گزيده اي از كتاب را در زير ويرايش مربوطه ارسال كنيد و در پايان آن را به صفحه كتاب خود پيوند دهيد.
در طول هفته انتشار 1-2 پست مهمان ارسال كنيد كه به صفحه كتاب شما پيوند دارند.
ليست ايميل خود را چندين بار انفجار دهيد.
اميدوارم كه در پايان هفته ، كتاب شما 5000 يا 10 هزار رتبه برتر كلي را بدست آورده باشد. از آنجا قيمت را به 2.99 دلار برسانيد و هر چند روز يك بار به افزايش قيمت 1 دلار ادامه دهيد تا فروش متوقف شود (سپس آن را يك دلار پايين بياوريد). اين به شما قيمت بهينه كتاب شما را مي گويد.
(در اينجا يك مطالعه موردي از كتاب است كه از اين استراتژي براي راه اندازي موفقيت آميز و به طور مداوم درآمد 3 $ 4K در ماه سود مي برد).


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۴۱:۲۴ ] [ محمد ]


آموزش بورس براي مبتديان: هر آنچه بايد درباره بورس بدانيد
آموزش بورس براي مبتديان: هر آنچه بايد درباره بورس بدانيد
yektanet.com
اين روزها بورس تهران دارد ركورد تعداد معامله‌گران بورسي را هفته به هفته مي‌شكند. سهام عدالت، بازدهي بازار سرمايه و تورم از مهم‌ترين علل افزايش بي‌سابقه تعداد كدهاي بورسي است. و البته چيزي كه در اين ميان مغفول مانده است «آموزش بورس» است.

در سال ۹۹ بورس تبديل به يكي از منابع درآمدي دولت شده و دولت با آزادسازي و فروش سهام عدالت، ارائه انواع صندوق ETF و افزايش عرضه اوليه سعي دارد اهداف درآمدي خود را محقق سازد. اما اشكالي كه در اين بين وجود دارد اين است كه دولت هيچ توجهي به بحث آموزش بورس ندارد.

اينكه اصلا خود بورس چيست؟ براي ورود به بورس چه كاري بايد انجام دهيم؟ چقدر سرمايه براي فعاليت در بورس نياز داريم؟ و…

آموزش بورس كمك مي‌كند تا افراد در بالا و پايين‌هاي بازار سرمايه آگاهانه تصميم بگيرند و با رفتارهاي هيجاني سرمايه و پولشان را به خطر نيندازند.

اخباري منتشر مي‌شود از اينكه بازدهي بورس از دلار و طلا و سكه بيشتر است و خيلي‌ها كه بدون آموزش بورس مي‌خواهند وارد بازار سهام شوند، فكر مي‌كنند كه پولشان را در بورس سرمايه‌گذاري مي‌كنند و سر ماه حداقل ۲۰ درصد به سرمايه‌شان اضافه مي‌شود. وقتي هم كه قيمت سهامشان كاهش پيدا مي‌كند، به‌صورت هيجاني سهامشان را به فروش مي‌رسانند، بدون اينكه آينده را در نظر بگيرند.

اما اگر اين افراد با مفاهيم پايه‌اي بورس آشنا باشند، حداقل مي‌دانند كه بورس به اين راحتي‌ها نيست. آموزش بورس كمك مي‌كند تا افراد در بالا و پايين‌هاي بازار سرمايه آگاهانه تصميم بگيرند و با رفتارهاي هيجاني سرمايه و پولشان را به خطر نيندازند.

مطالعه بيشتر:
آموزش بورس به زبان ساده
در اين مقاله از طريق پرسش و پاسخ به آموزش بورس و اصول اوليه آن مي‌پردازيم.

بورس
۱- بورس چيست؟
بورس بازاري است كه به‌صورت متشكل و رسمي فعاليت مي‌كند. بورس داراي انواعي است كه عبارتند از:

yektanet.com
بورس اوراق بهادار
فرابورس
بورس كالا
بورس انرژي
۲- بورس اوراق بهادار چيست و چه وظيفه‌اي دارد؟
بورس اوراق بهادار بازاري متشكل و رسمي است كه اوراق بهادار پذيرفته‌شده در آن براساس قوانين و مقررات خاصي بين خريدران و فروشندگان دادوستد مي‌شود. وظيفه اصلي بورس اوراق بهادار فراهم آوردن بازاري شفاف (ارائه اطلاعات كامل براي خريداران و فروشندگان) براي دادوستد اوراق بهادار است.

مطالعه بيشتر:
چگونه در بورس سرمايه‌گذاري كنيم و درآمد داشته باشيم؟ دانشمندان پاسخ مي‌دهند
۳- براي ورود به بورس چقدر سرمايه لازم داريم؟
براي خريد سهام حداقل بايد ۵۰۵ هزار تومان در حساب خودتان نزد كارگزاري داشته باشيد. اما هيچ سقفي براي سرمايه‌گذاري در بورس وجود ندارد و هر چقدر كه بخواهيد مي‌توانيد در بورس سرمايه‌گذاري كنيد.

اما اگر مي‌خواهيد فقط عرضه اوليه بخريد، با ۲۰ هزار تومان هم مي‌توانيد وارد بورس شويد.

تالار بورس
بورس اوراق بهادار بازاري متشكل و رسمي است كه اوراق بهادار پذيرفته‌شده در آن براساس قوانين و مقررات خاصي بين خريدران و فروشندگان دادوستد مي‌شود.
خريد و فروش سهام
۴- خريد و فروش سهام در بورس به چه شكل انجام مي‌شود؟
خريد و فروش سهام در بورس به‌وسيله كارگزاري بورس و از طريق سيستم رايانه‌اي انجام مي‌شود. به اين ترتيب كه سهام‌داران از طريق سايت كارگزاري‌هاي بورس سفارش‌هاي خريد و فروش را وارد سيستم معاملات مي‌كنند. معاملات در سيستم بر اساس روش حراج دو طرفه انجام مي‌شود. يعني نوبت‌هاي خريد بر اساس قيمت‌هاي بيشتر در هر لحظه و نوبت‌هاي فروش بر اساس كمترين قيمت در هر لحظه مرتب مي‌شوند و هر زمان كه بهترين قيمت خريد و بهترين قيمت فروش برابر شد، معامله بر روي سهام انجام مي‌شود.

۵- وجه حاصل از فروش سهام چه زماني قابل وصول است؟
وجه حاصل از فروش سهام، سه روز كاري پس از انجام معامله قابل دريافت است. روزهاي كاري، ايام هفته به جز روزهاي پنج‌شنبه و تعطيلات رسمي است.

مطالعه بيشتر:
همه آنچه بايد در مورد عرضه اوليه سهام بدانيد
عرضه اوليه
۶- عرضه اوليه چيست؟
عرضه اوليه به پروسه ارائه سهام يك شركت خصوصي به عموم مردم گفته مي‌شود. به عبارت ديگر، عرضه اوليه چيزي نيست مگر اولين بار كه يك شركت سهامش را در بازار بورس عرضه مي‌كند. با انتشار سهام جديد، هر شركتي مي‌تواند از طريق دخيل‌كردن سرمايه مردم، سرمايه جذب كند. در اين پروسه شركت خصوصي به شركت عمومي تبديل شده و فرصت خوبي براي بهره‌وري از سرمايه جديد را براي شركاي خصوصي فراهم مي‌كند.

تبديل‌شدن به يك شركت عمومي نيازمند سطح بالايي از رشد و رعايت پيش‌نيازهاي سازمان بورس است. به همين علت، تنها شركت‌هايي كه داراي شرايط مشخصي باشند، مي‌توانند در بازار بورس عرضه شوند.

وظيفه اصلي بورس اوراق بهادار فراهم آوردن بازاري شفاف (ارائه اطلاعات كامل براي خريداران و فروشندگان) براي دادوستد اوراق بهادار است.

۷- چطور عرضه اوليه بخريم و براي خريد عرضه اوليه چقدر سرمايه لازم داريم؟
براي خريد عرضه اوليه بايد سفارش خود را در روزي كه توسط سازمان بورس و در ساعات مشخص‌شده در سامانه كارگزاري‌هاي بورس ثبت كنيد. پس از پايان مهلت ثبت سفارش، سهام عرضه اوليه به‌طور مساوي به متقاضيان تخصيص داده خواهد شد.

خريد عرضه اوليه احتياج به نقدينگي زيادي ندارد و ۲۰ هزار تومان نيز مي‌توانيد عرضه اوليه بخريد. اما حداكثر سرمايه‌اي كه براي خريد عرضه اوليه نياز داريد، براي هم سهم فرق مي‌كند و يكي دو روز قبل از ثبت سفارش، توسط سازمان بورس اعلام مي‌شود.

مطالعه بيشتر:
عرضه اوليه سهام چيست؟ نكاتي براي سرمايه‌گذاري موفق در آن
مجمع بورس
۸- مجمع عمومي چيست و انواع آن كدام است؟
مجمع عمومي شركت سهامي، از اجتماع صاحبان سهام تشكيل مي‌شود. مقررات مربوط به حضور عده لازم براي تشكيل مجمع عمومي و آراي لازم جهت اتخاذ تصميمات، در اساسنامه شركت معين خواهد شد، مگر در مواردي كه به موجب قانون تكليف خاصي براي آن مقرر شده باشد.

بر اساس قانون تجارت، مجامع عمومي شركت‌هاي سهامي به ترتيب عبارتند از مجمع عمومي موسس، مجمع عمومي عادي و مجمع عمومي فوق‌العاده.

۹-مجمع عمومي فوق‌العاده چيست و چه زماني برگزار مي‌شود؟
موضوعات اصلاح يا تغيير مواد اساسنامه شركت، كاهش يا افزايش سرمايه و انحلال شركت فقط در مجمع عمومي فوق‌العاده قابل رسيدگي است. در مجمع عمومي فوق‌العاده دارندگان بيش از نصف سهامي كه حق راي دارند، بايد حاضر باشند و تصميمات مجمع همواره با اكثريت دوسوم آراي حاضر در جلسه رسمي معتبر خواهد بود.

مطالعه بيشتر:
۹ قانون طلايي براي سرمايه‌گذاري در بورس
افزايش سرمايه
۱۰- افزايش سرمايه چيست؟
هر گاه شركت براي توسعه فعاليت‌هاي خود به منابع مالي جديد نياز داشته باشد، با پيشنهاد هيات مديره، سهام‌داران شركت افزايش سرمايه را در جلسه مجمع عمومي فوق‌العاده مورد بررسي و راي‌گيري قرار مي‌دهند تا سرمايه شركت به ميزان مورد نظر افزايش يابد.

۱۱- روش‌هاي افزايش سرمايه كدامند؟
شركت‌ها از سه روش مي‌توانند سرمايه خود را افزايش دهند:

از محل سود انباشته و اندوخته طرح و توسعه در قالب سهام جايزه
از محل آورده نقدي و مطالبات در قالب حق تقدم
از محل صرف سهام
در روش اول شركت، سهام جديد ناشي از افزايش سرمايه را به سهام‌داران مي‌دهد و براي اين كار نيازي به پرداخت وجه توسط سهام‌داران نيست.

در روش دوم شركت، سهام جديد ناشي از افزايش سرمايه را به‌ازاي دريافت ۱۰۰۰ ريال براي هر حق تقدم (به قيمت اسمي سهم) به سهام‌داران مي‌فروشد.

yektanet.com
در روش سوم با سلب حق تقدم سهام‌داران، سهام جديد ناشي از افزايش سرمايه به قيمت بازار مورد پذيره‌نويسي كليه متقاضيان قرار مي‌گيرد.

مطالعه بيشتر:
چرا در بورس سرمايه‌گذاري كنيم؟
۱۲- در چه صورت افزايش سرمايه شركت به سهام‌داران تعلق مي‌گيرد؟
افزايش سرمايه به سهام‌داري تعلق مي‌گيرد كه در تاريخ اجراي مصوبه مجمع عمومي فوق‌العاده شركت مبني بر افزايش سرمايه، مالك سهام شركت باشد.

۱۳- اوراق جديد ناشي از افزايش سرمايه شركت را چگونه مي‌توان دريافت كرد؟
براي اطلاع از نحوه دريافت اوراق جديد ناشي از افزايش سرمايه هر شركت پذيرفته‌شده در بورس مي‌توان از طريق سايت كدال اقدام كرد و يا با قسمت اطلاع‌رساني تالارهاي معاملاتي و يا با امور سهام شركت مربوطه ارتباط برقرار كرد.

تالار بورس
خريد و فروش سهام در بورس به‌وسيله كارگزاري بورس و از طريق سيستم رايانه‌اي انجام مي‌شود. به اين ترتيب كه سهام‌داران از طريق سايت كارگزاري‌هاي بورس سفارش‌هاي خريد و فروش را وارد سيستم معاملات مي‌كنند.
كارگزاري بورس
۱۴-كارگزاري بورس چيست و كارگزار (Broker) در بورس كيست؟
سرمايه‌گذاري در بورس و خريد و فروش سهام با پول انجام مي‌شود اما نه به اين صورت كه هر سرمايه‌گذار بتواند سهام را مستقيما خودش بخرد و از حساب بانكي شخصي‌اش پرداخت كند. بلكه واسطه‌اي به اسم كارگزاري بورس وجود دارد كه مي‌تواند اين بستر امن را براي مبادلات فراهم آورد.

مطالعه بيشتر:
بهترين كارگزاري بورس در ايران: كارگزاري بورس چيست و چه كاري انجام مي‌دهد؟
۱۵- چطور در كارگزاري ثبت نام كنيم؟
گام اول: دريافت كد سجام
گام دوم: احراز هويت سجام
گام سوم: مراجعه حضوري يا تكميل غيرحضوري ثبت نام
گام چهارم: افتتاح حساب سرمايه گذاري
۱۶- كارگزاري بورس چه خدماتي ارائه مي‌دهد؟
كارگزاري‌ها موظف هستند تا اطلاعات دقيق در اختيار سرمايه‌گذاران قرار دهند تا امكان سرمايه‌گذاري براي افراد حقيقي و حقوقي به وجود بيايد. يعني افراد و يا نهادها بتوانند با استفاده از خدمات كارگزاري‌ها، (كه همان ارائه اطلاعات لحظه‌به‌لحظه و تغييرات بازار بورس است) سهام شركت‌هاي مختلف را خريد و فروش كنند.

مطالعه بيشتر:
پيش‌بيني بورس: تحليلگران چگونه بازار سهام را پيش‌بيني مي‌كنند؟
۱۷- ويژگي‌هاي يك كارگزاري خوب چيست؟
در دسترس بودن
معتبر و قابل اعتماد بودن
داشتن سامانه‌هاي آنلاين و آفلاين
داشتن خدمات اختصاصي و متمايز
وصول و واريز آسان وجه
تسهيل شركت در عرضه اوليه
۱۸- مراحل تغيير كارگزاري بورس كدامند؟
پس از ثبت‌نام حضوري يا غيرحضوري در كارگزاري جديد، بايد پول و سهام خود را نيز به كارگزاري جديد منتقل كنيد. براي انتقال پول، بايد وجه خود را از كارگزاري فعلي دريافت و به كارگزاري جديد انتقال دهيد. براي انتقال سهم بهترين راه تغيير كارگزار ناظر از طريق سامانه معاملاتي كارگزاري است.

۱۹- تغيير كارگزاري ناظر چگونه انجام مي‌شود؟
در اولين قدم بايد از طريق درگاه يكپارچه ذي‌نفعان يا مراجعه به دفاتر پيشخوان برگه گواهي سهام خود را تهيه كنيد. سپس مي‌توانيد براي ثبت درخواست تغيير كارگزار به‌صورت حضوري به شعبه كارگزار جديد مراجعه كنيد يا به‌صورت غيرحضوري و از طريق سامانه معاملاتي درخواست تغيير كارگزار ناظر را ثبت كنيد.

مطالعه بيشتر:
بورس را از كجا شروع كنم؟
اين‌ها اصول و مفاهيم اوليه آموزش بورس است كه همه افراد براي ورود به بازار سرمايه بايد بدانند و بلد باشند. البته براي آشنايي بيشتر با هر كدام از اين موارد مي‌توانيد مقالات آكادمي تجارت‌نيوز را در بخش‌هاي آموزش بورس و بورس دنبال كنيد.

اما اگر مي‌خواهيد از بورس درآمد داشته باشيد و به‌صورت حرفه‌اي به خريد و فروش سهام بپردازيد، بايد در كلاس‌هاي آموزش بورس شركت كنيد تا تحليل بنيادي و تحليل تكنيكال و تابلوخواني را ياد بگيريد و بتوانيد خودتان گليم خودتان را از آب بيرون بكشيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۲۷:۱۰ ] [ محمد ]

 

 

در دنياي بي انتهاي رمزارزهاي ديجيتال، آگاهي از اطلاعات و داده هاي به روز دنيا ميتواند كاربران را در مسير رسيدن به اهداف خود ياري رساند. اخبار رمزارز و بلاكچين در سايت خبري سكه نيوز به صورت جامع در اختيار كاربران قرار مي گيرد تا ايشان بتوانند ضمن آگاهي از آخرين تكنولوژي هاي روز دنيا در زمينه رمزارزهاي ديجيتال، با آمادگي بيشتري وارد اين عرصه شوند.

 

 

 اين سايت خبري تلاش مي كند ضمن ارائه خبرهاي روز رمزارزها و بلاك چين، با ارائه مقاله هاي تحليلي، به كاربران در چگونگي خريد رمزارزها كمك كند.

 

 

بلاك چين:

بلاكچين، تكنولوژي‌اي است كه قدرت مورد نياز بيت‌كوين، اتريوم و ساير ارزهاي رمزگذاري‌شده را فراهم كرده است. بلاكچين يك دفتر حساب غير قابل تغيير، هميشگي و قابل دسترس (براي همه) از تراكنش‌هاي بوجود آمده در شبكه در زمان پيدايش آن است. تقريبا هر ارز رمزگذاري‌شده بلاكچين خودش را دارد.

تراكنش‌هاي جديد در قالبي به نام بلاك، بصورت دسته‌اي در بازه‌هاي زماني مشخص ثبت و گرد هم مي‌آيند. بلاك‌ها از طريق پروسه‌اي به نام ماينينگ بيت‌كوين ساخته مي‌شوند و به انتهاي زنجيره‌ي تمامي بلاك‌هاي موجود فعلي، اضافه مي‌شوند و اين سيستم بلاكچين است. وجود بلاكچين، به تمام كاربران اين امكان را مي‌دهد تا صحت اتفاق افتادن هر تراكنشي در هر زماني را مورد بررسي قرار دهند.

 

شايد بهتر باشد براي درك بيشتر بلاك چين و چگونگي كاربرد اين صنعت پيشرو، كمي بيشتر درباره ويژگي هاي آن مطلع شويم. به شكل ساده مي توان گفت فناوري بلاك چين اين امكان را به افراد مي دهد كه ارزهاي رمزنگاري خود مانند بيت كوين را ارسال و دريافت كنند. با اين حال فناوري بلاك چين بسيار بيشتر از يك سيستم پرداخت ساده است. هنگامي كه ساتوشي ناكاموتو اولين ارز رمزنگاري جهان(بيت كوين) را ايجاد كرد، يك پروتكل شگفت انگيز به نام بلاك چين را نيز ساخت.

يكي از جالب ترين ويژگي هاي بلاكچين اين است كه هيچ شخص يا مقام واحدي كنترلي بر آن ندارد. در عوض، بررسي و تاييد تراكنش ها توسط يك انجمن آنلاين انجام مي شود كه آن را غيرمتمركز مي سازد. اين پروتكل مزاياي فراواني دارد. مثل شفافيت، سرعت و امنيت.

 

 

 

واقعيت و ذات ايده بلاك چين نه تنها در معاملات و مسائل مالي قابل استفاده است، بلكه در هر صنعت ديگري نيز مي توان از آن استفاده كرد. همانطور كه گفته شد بلاك چين غيرمتمركز است. يعني همه به داده ها دسترسي دارند( مگر اين كه يك بلاك چين خصوصي توسط شركتي ايجاد شده باشد). اين بدان معني است كه به محض اين كه يك تراكنش، پردازش و تاييد مي شود، بر روي بلاك چين براي همه قابل مشاهده است.

مشابه با يك دفتر كل حسابداري در دنياي واقعي، كه در آن حسابدار شركت مي تواند هر تراكنش و مبادله اي كه تا به حال در شركت انجام شده را مشاهده كند و مانده حساب را ببيند. با اين حال در بلاك چين هاي عمومي مانند بيت كوين و اتريوم همه مي توانند تراكنش ها را مشاهده كنند.

 

 

 

رمزارز ديجيتال:

رمزارز يا ارز رمزي (Cryptocurrency)، يكي از انواع ارز مجازي است كه از فناوري رمزنگاري در طراحي آن استفاده شده و معمولاً به صورت غير متمركز اداره مي‌شود. به دليل اينكه رمزارز‌ها پديده‌اي نوظهور هستند و مصاديق جديدي از آن‌ها ايجاد مي‌شود تعاريف آن‌ها نيز در مراجع مختلف متنوع ذكر شده‌است. ارز‌هاي رمزنگاري شده مي‌توانند مانند ساير ارز‌هاي فيات (بدون پشتوانه) قابليت مبادله، انجام تراكنش، خريد آنلاين و ... داشته باشند.  بيت كوين در سال ۲۰۰۹ به عنوان اولين ارز رمزپايه غير متمركز ايجاد شد. از آن زمان تاكنون ارز‌هاي رمزنگاري شده متعددي ايجاد شده‌اند كه بسياري از آن‌ها ارز‌هاي جايگزين بيت كوين نيز ناميده مي‌شوند.

مبادله‌ي ارز‌هاي رمزنگاري شده به قوانين كشوري و بين‌كشوري وابسته است كه مي‌تواند به رسميت شناخته شدن و معتبر دانستن آن را به خود مربوط سازد. امّا آمار جهاني نشان از پيشرفت غير قابل كتمان پذيرش ارز‌هاي رمزي به عنوان وسيله مبادله طي زماني كوتاه دارد. خريد رمزارز در صرافي هاي معتبر كونوس، يكي از آسان ترين و امن ترين روش هاي خريد رمزارز است. در صرافي هاي كونوس كاربران ميتوانند قيمت بيت كوين را نيز مشاهده كنند.

اخبار رمزارز و بلاك چين در سايت خبري سكه نيوز به صورت پيوسته به روز مي شود تا كاربران بتوانند با آخرين رويدادهاي اين صنعت آشنا شوند. براي اطلاع از اخبار ارزهاي ديجيتال، روش هاي تحليل قيمت بيت كوين و مقاله هاي آموزشي درباره بلاك چين به سايت سكه نيوز مراجعه كنيد.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۰۸:۵۵ ] [ محمد ]

توانايي گذراندن وقت با افرادي كه من آنها را دوست دارم و به آنها اهميت مي دهم بسيار مهم است. شهرت من واقعاً مهم است و حرف مثبت از نظر من براي من بسيار مهم است زيرا تقريباً تمام مشاغل ما با مراجعه به اين امر همراه هستند.

در تجربه من صادقانه بودن صادقانه به ايجاد اعتماد و روابط با مشتري كمك مي كند. هيچ كس دوست ندارد كه ب ه راز موفقيت وب سايت / نام / خط / برچسب / مواد خود به آنها گفته شود ، از موارد زير است ، اما گاهي اوقات لازم است كه گفته شود.

من در جلساتي بوده ام حتي در مواردي كه مشغول كسب و كار جديد هستيم و اظهارنظرهايي درمورد سردرگمي كپي ، متقاضيان مضاعف ، پيوندهاي شكسته ، ناوبري ضعيف و غيره انجام داده ام. گرچه گاهي اوقات در بسياري از موارد آتش سوزي پيدا مي كند و اين نكته را مي بينند و از بازخورد صادقانه قدرداني مي كنند. گاهي اوقات شخص بعد از آن مي آيد و در واقع از شما "صادقانه بودن" يا گفتن آنچه ديگران احساس كرده اند اما از ترس از بيان خود تشكر مي كند تشكر مي كند.

 

 گزارش AD

بهترين مثال براي من زماني بود كه ما براي ارسال يك RFP براي مشتري بزرگ دعوت شديم (همه بنگاه هاي ديگر دعوت شده آژانس هاي بزرگ بودند) شكرگزاري  و در اين زمينه ما اين واقعيت را برجسته كرديم كه اين سند ضعيف نوشته شده و كاملاً واضح نيست ، بنابراين مي توان تفسير كرد روش هاي مختلف به طوري كه در واقع به جاي اينكه يكي از 6 مشاركت 6 رقمي باشد ، مي توان به راحتي 2 پروژه بسيار بزرگ را تفسير كرد ، اما ما نمي خواستيم آنها را بترسانيم ، بنابراين فرض كرديم كه منظور آنها دامنه كوچكتر است.

رئيس شركت از من خواست كه منظورم را توضيح دهم. او مكث كرد و گفت ما تنها بنگاهي هستيم كه به آن اشاره كرديم و او موافقت كرد و پيشنهاد دوم را از ما خواست ، ما در پايان برنده كل پروژه شديم و هنوز هم بزرگترين تعامل ما تاكنون در تاريخ بنگاه من بوده است.

او همچنين عذرخواهي كرد زيرا يك كارمند جوان RFP را نوشت كه اولين بار او بود و از ما خواست كه علاوه بر اين پروژه به عنوان مربي برند خود نيز خدمت كنيم تا بتواند در مورد فرآيندهاي بازاريابي به درستي از ما بياموزد.

ما 3 قطعه تجارت از آن گرفتيم! متنفر نيستيد از سؤالات احمقانه بپرسيد ، اما گاهي اوقات پرسيدن سؤالات شفاف و توضيح دادن منظور باور  آنها مي تواند به نفع شما باشد (و كار را سه برابر كنيد)!

نقل قول خوبي درباره موفقيت از رالف والدو امرسون آمده است:

"بخنديد اغلب و زياد؛ جلب احترام افراد باهوش و محبت كودكان؛ قدرداني از منتقدان صادق و تحمل خيانت به دوستان دروغين؛ قدرداني از زيبايي ، پيدا كردن بهترين ها در ديگران ، ترك جهان بهتر است ، چه توسط كودك سالم ، چه باغچه و چه از نظر اجتماعي اجتماعي. دانستن حتي يك زندگي راحت تر نفس كشيده است زيرا شما زندگي كرده ايد. اين بايد به موفقيت منجر شود."


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۳۹:۵۰ ] [ محمد ]

آيا مي خواهيد به سرعت مقداري پول اضافي كسب كنيد؟ خوب ، همه فرصتها وجود دارد كه اگر بخواهيد كمي تلاش كنيد اين كار را انجام دهيد.

راهنماي ما شامل 50 ايده درآمدزايي ، از جمله راههاي هوشمندانه براي تهيه آنلاين پول نقد ، با استفاده از خانه يا با استفاده از پولي كه قبلاً داشتيد.

مي توانيد به قسمتي كه علاقه مند به استفاده از پيوندهاي ناوبري در بالا هستيد پرش كنيد. اگر مي خواهيد به پيشرفت پول كسب درآمد در خانه با كامپيوتر خود ادامه دهيد ، ما همچنين در مورد 50 راه براي پس انداز پول كه بايد بعد از آن بررسي كنيد ، راهنمايي دريافت كرديم.

پول خود را سخت تر كنيد
يكي از بهترين راه هاي كسب درآمد اضافي بالاتر از آنچه كسب مي كنيد ، صرفه جويي در پول بيشتر براي كار كردن است.

1. نرخ پس انداز خود را افزايش دهيد
در حال حاضر نرخ بهره در حساب پس انداز عموماً متأسف است ، اما هنوز تفاوت بزرگي بين حساب هاي پردرآمد و بدترين حساب در بازار وجود دارد.

در ژوئيه سال 2017 ، كدام؟ تجزيه و تحليل نشان داد كه يك سوم (34٪) از حسابهاي آسان دسترسي كمتر از 0.25٪ يا كمتر به مانده هاي حداقل 1000 پوند پرداخت مي كنند.

مي توانيد از كدام استفاده كنيد؟ ابزار تقويت كننده پس انداز براي فهميدن اينكه با تعويض حساب خود چقدر مي توانيد سود بيشتري كسب كنيد.

پول خود را به يك حساب پس انداز بهترين نرخ منتقل كنيد تا حداكثر سود حاصل از آن به حداكثر برسد. سر به سمت كدام؟ مقايسه پول براي يافتن بهترين نرخ براي پس انداز خود

از طرف ديگر ، بايد حسابهاي جاري را كه پرداخت سود است ، بررسي كنيد.

اطلاعات بيشتري كسب كنيد: اگر هميشه اعتبار داريد - بهترين حسابهاي بانكي - جداول ما نشان آموزش كسب درآمد از اينترنت  مي دهد كدام حساب براي شما مناسب است.


2. مبلغي را براي تغيير حساب بانكي دريافت كنيد
معرفي سرويس جابجايي حساب جاري ، تغيير دادن حسابهاي بانكي را از هميشه آسانتر كرده است و همين امر باعث شده تا ارائه دهندگان علاقه مند به وسوسه جابجايي باشند.

برخي از بانك ها براي جابجايي حساب جاري خود ، به شما نقدي يا كوپن به ارزش 175 پوند پرداخت مي كنند.

اطلاعات بيشتري در اين زمينه كسب كنيد: بهترين حساب هاي بانكي براي بازپرداخت - جداول ما نشان مي دهد كدام حساب براي شما مناسب است.

3. از كمك هزينه پس انداز بدون ماليات Isa استفاده كنيد
حد كلي ساليانه سرمايه گذاري در عوارض بدون ماليات ايسا در سال هاي 20-20 - 20،000 پوند است و مي توان آن را بين Isa Isa ، سهام و سهام Isa يا محصول مالي نوآورانه تقسيم كرد.

ارزش اين را دارد كه بهترين پيشنهادات عيسي را كه براي شما پيشنهاد شده است را بررسي كنيد تا اطمينان حاصل كنيد كه بدون نياز به پرداخت منافعي كه به مأمور ماليات ارائه مي دهيد نيست.

خريد با استفاده از كدام يك عيسي؟ مقايسه پول

4- از كارت اعتباري استفاده كنيد كه به شما پرداخت مي كند
كارتهاي اعتباري Cashback هر زمان كه بخرند ، به مشتريان پاداش مي دهند.

شما درصدي از هزينه خود را براي كارت خود به عنوان اعتبار دريافت مي كنيد. با قرار دادن كسب درآمد اينترنتي  هزينه هاي روزمره خود روي كارت ، مي توانيد سالانه صدها پوند درآمد كسب كنيد.

با اين وجود ، پرهيز از هزينه كردن بيشتر از آنچه كه مي توانيد در آخر ماه بپردازيد ، اجتناب مي كنيد ، زيرا احتمالاً نرخ بهره از هر پاداشي بيشتر است.

مي توانيد از كدام استفاده كنيد؟ مقايسه پول براي جستجوي كارت اعتباري برگشتي مناسب براي شما.

 


 

5- شانس خود را با اوراق حق بيمه امتحان كنيد
اوراق حق بيمه هيچ گونه بهره اي را پرداخت نمي كند ، اما هر يك از اوراق قرضه به قرعه كشي جايزه ماهانه وارد مي شود كه دارندگان مي توانند تا 1 ميليون پوند برنده شوند.

از آگوست سال 2014 ، تعداد جكپات 1 ميليون پوندي از يك به دو برابر شد. هيچ تضميني وجود ندارد كه بازده شما به اندازه بازپرداخت هاي ارائه شده با روش هاي سنتي پس انداز باشد ، اما فرصت تبديل شدن به يك ميليونر در طول شب مي تواند وسوسه‌انگيز باشد.

اطلاعات بيشتري كسب كنيد: راهنماي اوراق حق بيمه ما شانس برنده شدن در يك جايزه يا تماشاي ويديوي زير را به شما نشان مي دهد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۲:۳۳ ] [ محمد ]

اگر با استفاده از نرم افزار ويرايش ، طرح هاي تي شرت خود را ارائه داده باشيد ، برخي سايت ها پيراهن را براي شما فشرده مي كنند و در هنگام فروش سود آنها را به اشتراك مي گذارند. تصاوير HESHPHOTO / GETTY
وقتي بيشتر مدارس دبيرستاني و دانشگاه را مي گذرانيد ، احتمالاً با تعداد زيادي كلمه در تماس خواهيد بود. اما اين از كتب درسي يا مقالات كوتاه مدت نخواهد بود - اين موارد احتمالاً در كوله پشتي هستند يا در خانه ناتمام مانده اند. در عوض ، آنها عبارات يا آرم هاي ساده هستند - بيشتر آنها طنزآميز يا سرگرم كننده هستند - روي تي شرت هاي پشت دانش آموزان چاپ مي شوند.

معمولاً هرچه طراحي منحصر به فرد تر و بي نظير تر باشد ، تيشرت مطلوب تر است. رشد اينترنت باعث شده است تا فروشندگان تي شرت در سراسر جهان براي فروشندگان كسب درآمد اينترنتي چيست  امكان پذير شوند. در حقيقت سايتهايي مانند CafePress.com ، SpreadShirt.com و Undergroundshirts.com به شما امكان مي دهند فروشگاه شخصي خود را راه اندازي كنيد ، طرح هاي خود را بسازيد و خود آنها را بفروشيد. اگر مي توانيد طرح پيراهن خود را با استفاده از يك عبارت هوشمندانه هوشمندانه ايجاد كنيد يا با بيانيه منحصر به فرد خود و افرادي كه آن را دوست دارند ، بيابيد ، مي توانيد درآمد كسب كنيد.


 
اين يك معدن طلاي فوري براي اكثر كاربران نيست. به عنوان مثال ، در مورد CafePress ، شما يك طرح خرابكار ايجاد مي كنيد كه راه خود را به پيراهن ، كلاه ، مداد يا هر دوداد ديگري كه مشتري ممكن است بخواهد پيدا كند. از آنجا كه شما در حال پرداخت كالاي بدني نيستيد و به سادگي طراحي را ارائه مي دهيد ، CafePress تمام توليد و حمل را انجام مي دهد. شما درصد كمي (حدود 10 درصد) از فروش را بدست مي آوريد. برخي از كاربران تمايل به ساختن چند دلار دارند - اما افرادي كه ايده كاملاً هوشمندانه اي دارند (و مهارت هاي خوبي در بازاريابي دارند) ممكن است چيزهاي بيشتري كسب كنند.

آزاد كاري از بعضي جهات با وبلاگ نويسي مشابه است. براي يك چيز ، شما بيشتر اوقات به كار خود در خانه مي رويد. اما چند تفاوت مهم وجود دارد. با آزاد كردن كتاب ، شما به طور كلي مخالف انتشار آن در وبلاگ خود ، به انتشارات ديگري مي پردازيد (اگرچه برخي از وبلاگ نويسان هردو را انجام مي دهند.) بسياري از موقعيت هاي نوشتن آزاد مي توانند موضوعات تخصصي مربوط به انتشارات آنلاين را پوشش دهند و ممكن است نياز به دانش تخصصي در مورد اين موضوع داشته باشند. البته روزنامه نگاران فصلي ، كه ممكن است دانش تخصصي نداشته باشند ، اما در مصاحبه و تحقيق خوبي براي به دست آوردن اين دانش دارند ، همچنين براي روزنامه ها و مجلات مختلف شغل آزاد دارند. شما مي توانيد در زمينه نوشتن در مورد مواد غذايي  كسب درآمد از بيت كوين ، مراقبت هاي بهداشتي ، شغلي تخصص داشته باشيد يا فقط همه جانبه اي باشيد. با اين حال ، اگر به تخصص يا تجربه در يك مكان خاص اشاره كنيد ، به شما كمك مي كند تا كار بيشتري داشته باشيد.

براي شروع ، شايد مجبور شويد به صورت رايگان بنويسيد. بسياري از وب سايت هاي كوچك به دنبال كمك نوشتن رايگان هستند. پس از گرفتن كليپ ها ، مي توانيد آنها را به كسي كه ارائه دهنده كار پولي است نشان دهيد. سايتهاي شغلي عمومي مانند True.com يا بخش "About" از انتشار مورد علاقه خود را بررسي كنيد تا ببينيد كه آيا آنها استخدام شده اند و شرايط مورد نياز چيست.


 
شما همچنين ممكن است به جاي كار كردن با وظايف محور قرارداد ، خود نشر كارهاي اصلي خود را در نظر بگيريد. خود نشر بسياري از مزاياي مشابه نوشتن آزاد را ارائه مي دهد. اين مرحله اضافي كسب درآمد از اينستاگرام بسيار خطرناك است ، زيرا مستلزم انجام كار بازاريابي براي مخاطبان هدف شما است تا آنها كار شما را خريداري كنند.

مانند هر نوع حرفه واقعي ، شبكه سازي مهم است. فريلنسرها كاملاً آگاه هستند كه در هر لحظه ممكن است يك گيگ خشك شود و اگر پول محكم باشد ، اين يك مشكل است. ايجاد گروهي از مشتريهاي ثابت راهي براي اطمينان از اينكه در واقع كار مي كنيد (و پس انداز) مي كنيد.

البته تنها نوشتن تنها راه براي كسب درآمد مالي نيست - هركسي كه داراي طراحي گرافيكي يا تجربه برنامه نويسي باشد مي تواند مشاغل پيمانكاري را پيدا كند كه بهاي خوبي را بپردازد و كارهاي چالش برانگيزي نيز داشته باشد.

 

https://academysabz.com/make-money-online-without-capital/

 

ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۳:۲۴ ] [ محمد ]

گربه هاي دوره
ديويد سيتمن گارلند ، پسر پشت گربه هاي كورس ، قطعاً مي داند وقتي صحبت از دوره هاي آنلاين مي شود ، درباره چه چيزي صحبت مي كند. او خود تعداد كمي موفقيت آميز را خلق كرده است و بسياري ديگر را نيز ياد گرفته است كه چگونه اين كار را انجام دهند.

Course Cats با تلاش براي ساخت وردپرس - كه بسيار جالب براي بسياري از موارد است - از نااميدي خود به دنيا آمد و به يك بستر كاربردي آسان براي ميزباني دوره هاي آنلاين تبديل شد. اكنون شما مي توانيد از تلاش هاي او بهره مند شويد. همانطور كه گارلند بيان مي كند ، گربه هاي كورس "همه چيزهايي را كه شما نياز داريد براي ايجاد يك وب سايت دوره شگفت انگيز خود بدون نياز به توسعه دهنده وب ، يك طراح گرافيك ، روانپزشك و يك تيم 1000 نفري براي شما فراهم مي كنند!"

يك اشتراك 59 دلار در هر ماه يا 497 دلار در سال است - و يك سرويس "دربان" را براي شما فراهم مي كند تا بتوانيد كار خود را انجام دهيد. اگر از WordPress استفاده مي كنيد ، يا قصد استفاده از WordPress را داريد ، قطعاً آزمايش 30 روزه رايگان را براي چرخش انجام دهيد. (بررسي كامل دوره هاي آموزشي در اينجا.)

پيوند: http://coursecats.com

بنر / آرم گربه هاي دوره
گربه هاي كورس سايت وردپرس شما را به يك سكوي قدرتمند دوره آنلاين تبديل مي كند. امروز يك جلسه آزمايشي رايگان را براي چرخش انجام دهيد!
LifterLMS
LifterLMS داراي نقطه فروش بسيار قوي و رايگان براي نسخه پايه است: مي توانيد با استفاده از صفحه پلاگين معمول در وردپرس آن را جستجو و نصب كنيد. اين بدان معناست كه مي توانيد قبل از تصميم گيري در مورد مناسب بودن سيستم ، به راحتي از سيستم موجود در سايت وردپرس خود استفاده كنيد.

شما فقط درصورتي كه تصميم به استفاده از هركدام از افزودنيهاي مختلف موجود براي سيستم داريد ، پرداخت مي كنيد. اين موارد از تجارت الكترونيكي گرفته تا ابزارها و ادغامهاي مختلف بازاريابي متغير است. هر كدام 99 دلار هستند ، يا مي توانيد يك بسته نرم افزاري جهاني را با قيمت 299 دلار خريداري كنيد كه شامل همه ي افزونه هاي استاندارد است. (در واقع مي توانيد بسته يونيورسال را به مدت يك ماه با قيمت 1 دلار امتحان كنيد.)

پيوند: https://lifterlms.com/


بازار بستر هاي نرم افزاري دوره هاي آنلاين
عكس بازار كشاورزان براي مفهوم سكوي دوره بازار

اين سكوهاي دوره آنلاين است كه علاوه بر ارائه راه هايي براي دوره هاي نويسنده / مونتاژ ، يك بازار موجود را نيز فراهم مي كند كه بتواند دوره هاي آنلاين را بفروشد. من فقط مواردي را كه من در اينجا برترين مدعيان هستم گنجانده ام. براي ليست گسترده تر گزينه هاي اين گروه ، به دنبال گزينه اي براي Udemy هستيد؟

OpenSesame
اگر اتفاقاً متخصص هستيد يا كارشناساني را مديريت مي كنيد (به عنوان مثال ، اگر نماينده يك شركت آموزشي يا انجمن هستيد) كه در اين سطح از پيشرفت پيشنهاداتي را ارائه مي دهد ، ممكن است OpenSesame اولين جايي باشد كه مي خواهيد بررسي كنيد. همچنين مي توانيد ويديو را بارگذاري كنيد و اين شركت ادعا مي كند كه دوره هاي منتشر شده در سيستم خود توسط هر سيستم مديريت يادگيري (LMS) قابل دسترسي است. به عنوان مثال ، اگر مي دانيد مشاغل خارج از كشور وجود دارد كه محتواي شما را مي خواهند ، اما مي خواهيد آن را از طريق LMS خود بخواهيد ، اين مي تواند گزينه اي بسيار قدرتمند باشد. اين شركت 40٪ از فروش شما را از طريق پلت فرم خود انجام مي دهد.

پيوند: https://www.opensesame.com/sell-online-elearning-training- دوره هاي آموزشي

مهارت مهارت
Skillshare ابزارهايي را براي ايجاد دوره هاي متشكل از درس هاي ويدئويي و "پروژه كلاس" در اختيار مربيان قرار مي دهد. (كلاس ها داراي اين دو عنصر هستند.) كلاس ها به طور معمول 10-25 دقيقه طول دارند ، به صورت فيلم هاي كوتاه تقسيم مي شوند و همه آنها از قبل هستند. ضبط شده و خود گام. هنگامي كه بيش از 25 زبان آموز را در يك كلاس ثبت نام كرده ايد ، واجد شرايط شركت در برنامه شريك مهارت Skillshare مي باشيد و طبق گفته اين شركت مي توانيد از طريق حق امتياز حق امتياز توسط شركت مديريت - معمولاً 1-2 دلار در هر ثبت نام درآمد كسب كنيد. (بر خلاف Udemy - در زير بحث شده است - Skillshare به جاي دوره هاي جداگانه مشتركين را به كليه مطالب خود مي فروشد.) هنگامي كه يك شريك زندگي هستيد ، براي اعضاي جديد حق بيمه (10 دلار در هر) كه از طريق مراجعه به معلم خود به Skillshare مي آوريد ، جبران مي شويد. ارتباط دادن. سايت Skillshare گزارش مي دهد كه "معلمان برتر سالانه 40،000 دلار درآمد دارند."

پيوند: https://www.skillshare.com/teach

اودمي
افراد Udemy مي گويند: "هدف ما اين است كه آموزش را مختل كنيم و دموكراتيك سازي آموزش را با استفاده از هر كسي بتوانيم از متخصصان جهان بياموزد." از آنجا كه مي توانم بگويم ، آنها كارهاي بسيار خوبي را انجام داده اند. پلت فرم Udemy به متخصصان موضوع يك راه ساده و ساده براي جمع آوري مطالب مانند اسلايدهاي پاورپوينت ، اسناد PDF و فيلم هاي YouTube به يك دوره آموزشي منسجم مي دهد. سپس مي توانيد در بازار Udemy منتشر كنيد و از ابزارهاي متنوعي براي تبليغ شاهكارهاي خود استفاده كنيد. Udemy براي مربيان رايگان است - شركت در صورت فروش دوره شما 50٪ پول را خرج مي كند. اگر فروش را انجام دهيد ، 97٪ را حفظ مي كنيد (Udemy هزينه معامله 3٪ را مي گيرد). به خاطر داشته باشيد كه در حال حاضر شما نياز داريد كه دوره هاي خود را با 5 دلار افزايش بين 20 تا 200 دلار در Udemy (منبع) قيمت گذاري كنيد - به نظر من كاملاً محدود كننده. با اين وجود ، ThinkTraffic گزارش مي دهد كه برخي از مربيان موفقيت بسيار كمي داشته اند.

https://academysabz.com/site-building-training/

 

 

https://academysabz.com/build-an-online-store-from-0-to-100/

 

https://academysabz.com/wordpress-website-design-tutorials/

 

ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۳:۲۰ ] [ محمد ]
موشكافي ۱۰ فرمان تازه، براي رئيس‌جمهوري كه از آن اقتصادها بلد نيست!

تهران- ايرناپلاس- «اگر اقتصادداني بلد است كه تمام روابط خارجي خراب باشد، اما اقتصاد مملكت هيچ دست نخورد به ما هم بگويد... من بلد نيستم!» همين جمله سرآغاز واكنش‌هايي بود كه نامه‌اي موسوم به نامه اقتصادخوانده‌ها يكي از آنهاست.

رئيس‌جمهوري در جلسه مجمع عمومي بانك مركزي كه پنج‌شنبه ۲۶ دي ماه برگزار شد، از رابطه اقتصاد و سياست خارجي گفت و با انتقاد از وضعيت روابط خارجي ايران و تأثير منفي آن بر اقتصاد گفت: من بلد نيستم كاري به دنيا نداشته باشم و براي حل مشكلات، فقط به داخل نگاه كنم.

روحاني ادامه داد: اگر اقتصادداني بلد است كه تمام روابط خارجي خراب باشد، اما اقتصاد مملكت هيچ دست نخورد به ما هم بگويد. ما مي‌دانستيم كه يك بخش اقتصاد ما به سياست و سياست خارجي وصل است. اگر كسي بگويد كه من به سياست خارجي كار ندارم، به دنيا كار ندارم،‌ كاملاً درونگرا هستم، داخل دروازه‌هايم فكر مي‌كنم و همه مشكلات اقتصاد را هم حل مي‌كنم؛ من (اين‌طور) بلد نيستم. البته اقتصاددان هم نيستم ولي بلد هم نيستم. اگر اقتصادداني بلد است، بيايد به ما بگويد.

البته مشخص است منظور رئيس جمهوري وابسته كردن تمام مسائل اقتصاد ايران به سياست و روابط خارجي نيست و منظور وي ضرورت برقرار بودن ارتباطات خارجي است. مي‌دانيم چالش‌هاي داخلي، روابط خارجي و سياست‌هايي كه موضع ما را در برابر ساير كشورها مشخص مي‌كنند، در كنار هم در تعميق يا حل مسائل اقتصادي كشور تأثير دارند.

با اين حال، ساعاتي پس از اين اظهار نظر روحاني، خبرگزاري فارس نامه‌اي از طرف افرادي كه آنها را «۲۴ اقتصاددان» خواند، منتشر كرد كه قصد داشتند راهكارهاي ده‌گانه نجات اقتصاد ايران را بدون كمك خارجي به رئيس‌جمهوري معرفي كنند. نويسنگان اين نامه ابتدا به نقل از جمع كثيري از كارآفرينان و كارشناسان كشور، مسائل اصلي اقتصاد ايران را بيشتر ناشي از «تحريم داخلي» دانسته‌اند. پس از آن نيز ۱۰ راهكار كم‌هزينه و كوتاه‌مدت را پيش روي رئيس‌جمهوري قرار داده‌اند. با اين حال به راهكارهاي مطرح شده نيز انتقاداتي وارد است. انتقاداتي كه با نيتي مشابه نگارندگان اين نامه، يعني حسن نيت و حسب وظيفه ملي، مطرح مي‌شوند تا زمينه رفع تحريم داخلي فراهم شود.

۱۰ فرمان اقتصادي

۱۰ بندي كه راهكارهاي اقتصادي با نگاه معطوف به داخل را به رئيس‌جمهوري پيشنهاد داده‌اند، يا براي روحاني دستور اقتصادي صادر كرده‌اند يا از روحاني مي‌خواهند كه دستور صادر كند. اين شاكله ۱۰ فرمان اقتصادي ۲۴ نويسنده اين نامه، براي حل مسائل اقتصاد كشور است. اين در حالي است كه كمتر اقتصادداني، دستورپذيري اقتصاد را قبول دارد.

اگر رئيس‌جمهور بخواهد به اين راهكارها عمل كند، بايد سفارت‌خانه‌ها، بازار سرمايه و وزارت كشور را «مأمور» به اجراي فرمان نويسندگان اين نامه كند و به سازمان تأمين اجتماعي و بانك مركزي «دستور» دهد. اما مگر اقتصاد دستور مي‌پذيرد يا مي‌توان با خدشه وارد كردن به استقلال بازار سرمايه و بانك مركزي، سياست‌هاي اصلاحات اقتصادي را در پيش گرفت؟

فرمان به رئيس‌جمهوري براي صدور دستوراتي براي بهبود محيط كسب‌وكار، كاهش هزينه‌هاي سازمان تأمين اجتماعي، ساماندهي تراكنش‌هاي بانكي، تلفيق بانك‌هاي اطلاعاتي و اصلاح قوانين مالياتي، بيشتر آدرس دادن براي شناسايي مسئله هستند تا راه‌كار. حتي اگر اقتصاددان هم نباشيم، مي‌دانيم هزينه‌ها بايد كاهش يابد و انحصارها برداشته شود. اما اين موضوع را كه چرا اين اقدامات انجام نشده و چگونه مي‌توان آنها را انجام داد، چيزي است كه فقط اقتصاددان‌ها مي‌دانند. مطالبه از اقتصاددان‌ها، عبور از مرحله بيان مسئله و پرداختن به راه‌حل‌هاي عملياتي و اجرايي است كه مبتني بر علم اقتصاد هستند.

مأموريت صادراتي به سفارتخانه‌ها، راهكاري بدون تكيه بر خارج

دومين فرمان از ۱۰ فرمان نويسندگان نامه به رئيس‌جمهوري، مأموريت دادن به همه سفارتخانه‌هاي ايران براي كمك به صادركنندگان كالاها و خدمات ايراني است. جاي ترديد نيست كه سفارتخانه‌ها مي‌توانند با در پيش گرفتن ديپلماسي اقتصادي، تسهيل‌گر تجارت خارجي براي كشور باشند. اما آيا سپردن مأموريت اقتصادي به سفارتخانه‌ها، راه‌حلي بدون تكيه به خارج است؟ يا در شرايطي كه به‌قول روحاني، تمام روابط خارجي‌مان خراب است، مي‌تواند كاركرد داشته باشد؟

رئيس‌جمهوري، رئيس بانك مركزي نيست

۲ بند از ۱۰ فرمان نويسندگان نامه اقتصادي به رئيس‌جمهوري از روحاني مي‌خواهد وارد حوزه اختيارات و وظايف رئيس بانك مركزي شود. نويسندگان اين نامه از روحاني خواسته‌اند بانك‌ها را از خريد و نگهداري املاك و رقابت با يكديگر براي بالابردن نرخ سود سپرده منع كند و  به بانك مركزي دستور دهد با روش‌هاي نوين جايگزين سوئيفت نظير رمزارزها، پيمان‌هاي پولي دوجانبه با شركاي اصلي تجاري و... تحريم‌هاي بانكي كشور را كم‌اثر كند.

آيا بانك‌ها در خريد ملك يا ورود به بازي پانزي، از رئيس‌جمهور رخصت گرفته بودند كه حالا با ممانعت وي، املاك خود را بفروشند و نرخ‌هاي سود دستوري را رعايت كنند؟ اين شرايط اقتصاد كلان كشور است كه منجر به كژكاردي نهادهاي پولي و مالي مي‌شود، كژكاردي‌هايي كه دستوري ايجاد شده‌اند، اما با دستور اصلاح نمي‌شوند.

دستور به بانك مركزي نيز از جمله راهكارهايي است كه شنيدن آن از طرف ۲۴ اقتصاددان، جاي تعجب دارد. حتي اگر مباحث مربوط به استقلال بانك مركزي را نيز كنار بگذاريم، نمي‌توان چنين جايگاهي را براي دولت و بانك مركزي متصور شد. شايد راه‌حل بهتر براي كم‌اثر كردن تحريم‌هاي بانكي، پذيرش لوايح مبارزه با جرايم سازمان‌يافته و مقابله با تأمين مالي تروريسم و همچنين به‌روزرساني استانداردهاي نظارت بانكي و گزارش‌گري مالي باشد.

نسخه ۲۴ اقتصاددان براي دور زدن تحريم بانكي

با اينكه قرار بود راهكارهاي ۲۴ اقتصاددان بر خارج تكيه نداشته باشد، اما پيشنهاد جايگزيني رمزارزها با سوئيفت و پيمان‌هاي دوجانبه پولي، خود را بين راه‌حل‌هاي مبتني بر داخل گنجانده‌اند؛ راه‌حل‌هايي كه در گذشته مطرح و رد شدند. كارشناسان حوزه رمزارز پيش از اين گفته‌ بودند ظرفيت بازار رمزارزها براي حل مسائل صادراتي ايران بسيار پايين است، تا جايي كه نمي‌تواند به‌عنوان يك راهكار براي دور زدن تحريم‌هاي بانكي استفاده شود. پيمان‌هاي دو جانبه نيز بيشتر از اينكه براي ايران فرصت‌ساز باشد، براي شركاي تجاري ايران منفعت دارد.

نگاهي به تجارب مشابه پيشنهاد كنوني درباره پيمان‌هاي پولي نشان مي‌دهد كه چگونه با فروش محصولات صادراتي خود در قالب چنين پيمان‌هايي، گرفتار ارزهايي شديم كه جهان‌شمول نبودند و هم فرآيند بازگرداندن ارز حاصل از صادرات به كشور را دشوار كردند و هم گزينه‌هاي بسيار محدودي پيش روي واردكنندگان قرار دادند.

نقدينگي، فرزند ناخلفي كه هدايت نمي‌شود

مشخص نيست اولين بار چه كسي عبارت «هدايت نقدينگي» را وارد ادبيات اقتصاد ايران كرد، اما اقتصاددان‌ها به‌خوبي مي‌دانند نقدينگي، كودكي بازيگوش نيست كه با امر و نهي، نرخ رشدش را كاهش دهد، رابطه‌اش را با تورم قطع كند يا راهي بخش‌هاي غيرمولد نشود. علم اقتصاد، عوامل مؤثر بر نقدينگي را به ما شناسانده و امروزه مي‌دانيم به‌جاي دستور دادن به متغيرهاي اقتصادي، مي‌توانيم با ابزارهاي علمي و عملياتي، آنها را گوش به فرمان كنيم.

دولت در سهميه‌بندي بنزين تنها نبود

اقتصاددانان نپرسيده‌اند سهيمه بنزين چطور تعيين شد و دو نرخ اعلامي با چه ملاكي به‌دست آمد. با اين حال از رئيس‌جمهوري خواسته‌اند در تصميم سه ماه پيش درباره بنزين، بازنگري كند و دستور دهد اصلاحات مورد نظرشان اعمال شود. نويسندگان اين نامه در اين فرمان خود، دچار بيش‌برآوردي شده و نقش روحاني را به‌عنوان رئيس قوه مجريه آن‌قدر پررنگ ديده‌اند كه فراموش كردند رؤساي قوه مقننه و قضائيه نيز در تصميم سه ماه پيش، به يك اندازه سهم داشتند.

نويسندگان نامه چه كساني هستند؟

نويسندگان نامه به رئيس‌جمهوري، ۲۴ نفر هستند و رسانه‌ها از آنها به‌عنوان اقتصاددان ياد كردند. اسامي اين ۲۴ نفر، به‌همراه عنوانشان، در انتهاي نامه آمده و نشان مي‌دهد همه آنها لزوماً اقتصاددان نيستند.

 ۱۳ نفر از اين افراد، حداقل در يك مقطع تحصيلي، دانشجوي اقتصاد بوده‌اند. ۶ نفر يا در حال حاضر يا در گذشته، از كارشناسان مركز پژوهش‌هاي مجلس بوده‌اند. ۹ نفر حداقل يك مقطع تحصيلي را در دانشگاه امام صادق(ع) گذرانده‌اند. چهار نفر نيز عضو شبكه اعزام سخنران عمار يا مربي مؤسسه طلوع حق هستند.

با اينكه بعضي از نويسندگان اين نامه، به‌عنوان عضو هيئت علمي در دانشكده‌هاي اقتصاد تدريس مي‌كنند، اما پاي فارغ‌التحصيلان ساير رشته‌ها هم تحت عنوان اقتصاددان به اين نامه باز شده است. دو فعال رسانه‌اي با سابقه فعاليت در يك خبرگزاري اصولگرا در ليست ۲۴ نفره‌اي هستند كه قرار است به رئيس‌جمهور، درس اقتصاد بدهند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۲:۳۰ ] [ محمد ]

سال ۲۰۱۹ پر از بازي مستقل بود؛ بازي‌هايي كه هر كدام بحث‌ها و صحبت‌هاي زيادي راه انداختند. با اين حال، بدون شك تلخ‌ترين بحث‌ها حول يك بازي صورت گرفت؛ يك بازي ترسناك كه در پي فشار‌هاي چيني‌ها، نابود شد. بازي Devotion اوايل ۲۰۱۹ عرضه و در يك هفته، از روي استيم حذف شد. طبق گفته‌ي سازندگان اين بازي، بازي Devotion قرار نيست به استيم بازگردد.

ممكن است كه قضاياي حول استوديوي بازي‌سازي Red Candle Games و ساخته‌ي جديد آن‌ها يعني Devotion را نشنيده يا از خاطر برده باشيد. در نتيجه بگذاريد قبل از هر چيز، محض يادآوري، از اتفاقاتي كه براي Red Candle Games رخ داد صحبت كنيم.

فوريه‌ي ۲۰۱۹ بود كه شركت تايواني Red Candle Games از سوي چيني‌ها مورد حمله قرار گرفت. جمعيت زيادي از اين كشور به استيم و صفحه‌ي اصلي بازي Devotion آمدند و با نقدهاي منفي و حساب‌هاي كاربري متعدد، به بازي حمله كردند. گفته شده بود كه در بازي Devotion تصويري وجود دارد كه رييس جمهور چين يعني «ژي جينگ‌پينگ» را با «ويني پوه»، كاراكتر معروف ديزني، مقايسه مي‌كند. اين شوخي بسيار معروف، از خطوط قرمز حكومت چين است. استوديوي بازي‌سازي Red Candle Games با يك آپديت بسيار سريع، عكس را از Devotion حذف و طي يك بيانيه از چيني‌ها به صورت جدي معذرت‌خواهي كرد؛ بيانيه‌اي كه در آن بارها به غيرعمدي بودن اين اتفاق اشاره شده بود.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۰:۴۰ ] [ محمد ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین