وبلاگ آموزشي در زمينه كسب وكار اينترنتي و موفقيت
آموزش كسب و كار اينترنتي
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 21
ديروز : 12
افراد آنلاين : 1
همه : 4871
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

 

 

در دنياي بي انتهاي رمزارزهاي ديجيتال، آگاهي از اطلاعات و داده هاي به روز دنيا ميتواند كاربران را در مسير رسيدن به اهداف خود ياري رساند. اخبار رمزارز و بلاكچين در سايت خبري سكه نيوز به صورت جامع در اختيار كاربران قرار مي گيرد تا ايشان بتوانند ضمن آگاهي از آخرين تكنولوژي هاي روز دنيا در زمينه رمزارزهاي ديجيتال، با آمادگي بيشتري وارد اين عرصه شوند.

 

 

 اين سايت خبري تلاش مي كند ضمن ارائه خبرهاي روز رمزارزها و بلاك چين، با ارائه مقاله هاي تحليلي، به كاربران در چگونگي خريد رمزارزها كمك كند.

 

 

بلاك چين:

بلاكچين، تكنولوژي‌اي است كه قدرت مورد نياز بيت‌كوين، اتريوم و ساير ارزهاي رمزگذاري‌شده را فراهم كرده است. بلاكچين يك دفتر حساب غير قابل تغيير، هميشگي و قابل دسترس (براي همه) از تراكنش‌هاي بوجود آمده در شبكه در زمان پيدايش آن است. تقريبا هر ارز رمزگذاري‌شده بلاكچين خودش را دارد.

تراكنش‌هاي جديد در قالبي به نام بلاك، بصورت دسته‌اي در بازه‌هاي زماني مشخص ثبت و گرد هم مي‌آيند. بلاك‌ها از طريق پروسه‌اي به نام ماينينگ بيت‌كوين ساخته مي‌شوند و به انتهاي زنجيره‌ي تمامي بلاك‌هاي موجود فعلي، اضافه مي‌شوند و اين سيستم بلاكچين است. وجود بلاكچين، به تمام كاربران اين امكان را مي‌دهد تا صحت اتفاق افتادن هر تراكنشي در هر زماني را مورد بررسي قرار دهند.

 

شايد بهتر باشد براي درك بيشتر بلاك چين و چگونگي كاربرد اين صنعت پيشرو، كمي بيشتر درباره ويژگي هاي آن مطلع شويم. به شكل ساده مي توان گفت فناوري بلاك چين اين امكان را به افراد مي دهد كه ارزهاي رمزنگاري خود مانند بيت كوين را ارسال و دريافت كنند. با اين حال فناوري بلاك چين بسيار بيشتر از يك سيستم پرداخت ساده است. هنگامي كه ساتوشي ناكاموتو اولين ارز رمزنگاري جهان(بيت كوين) را ايجاد كرد، يك پروتكل شگفت انگيز به نام بلاك چين را نيز ساخت.

يكي از جالب ترين ويژگي هاي بلاكچين اين است كه هيچ شخص يا مقام واحدي كنترلي بر آن ندارد. در عوض، بررسي و تاييد تراكنش ها توسط يك انجمن آنلاين انجام مي شود كه آن را غيرمتمركز مي سازد. اين پروتكل مزاياي فراواني دارد. مثل شفافيت، سرعت و امنيت.

 

 

 

واقعيت و ذات ايده بلاك چين نه تنها در معاملات و مسائل مالي قابل استفاده است، بلكه در هر صنعت ديگري نيز مي توان از آن استفاده كرد. همانطور كه گفته شد بلاك چين غيرمتمركز است. يعني همه به داده ها دسترسي دارند( مگر اين كه يك بلاك چين خصوصي توسط شركتي ايجاد شده باشد). اين بدان معني است كه به محض اين كه يك تراكنش، پردازش و تاييد مي شود، بر روي بلاك چين براي همه قابل مشاهده است.

مشابه با يك دفتر كل حسابداري در دنياي واقعي، كه در آن حسابدار شركت مي تواند هر تراكنش و مبادله اي كه تا به حال در شركت انجام شده را مشاهده كند و مانده حساب را ببيند. با اين حال در بلاك چين هاي عمومي مانند بيت كوين و اتريوم همه مي توانند تراكنش ها را مشاهده كنند.

 

 

 

رمزارز ديجيتال:

رمزارز يا ارز رمزي (Cryptocurrency)، يكي از انواع ارز مجازي است كه از فناوري رمزنگاري در طراحي آن استفاده شده و معمولاً به صورت غير متمركز اداره مي‌شود. به دليل اينكه رمزارز‌ها پديده‌اي نوظهور هستند و مصاديق جديدي از آن‌ها ايجاد مي‌شود تعاريف آن‌ها نيز در مراجع مختلف متنوع ذكر شده‌است. ارز‌هاي رمزنگاري شده مي‌توانند مانند ساير ارز‌هاي فيات (بدون پشتوانه) قابليت مبادله، انجام تراكنش، خريد آنلاين و ... داشته باشند.  بيت كوين در سال ۲۰۰۹ به عنوان اولين ارز رمزپايه غير متمركز ايجاد شد. از آن زمان تاكنون ارز‌هاي رمزنگاري شده متعددي ايجاد شده‌اند كه بسياري از آن‌ها ارز‌هاي جايگزين بيت كوين نيز ناميده مي‌شوند.

مبادله‌ي ارز‌هاي رمزنگاري شده به قوانين كشوري و بين‌كشوري وابسته است كه مي‌تواند به رسميت شناخته شدن و معتبر دانستن آن را به خود مربوط سازد. امّا آمار جهاني نشان از پيشرفت غير قابل كتمان پذيرش ارز‌هاي رمزي به عنوان وسيله مبادله طي زماني كوتاه دارد. خريد رمزارز در صرافي هاي معتبر كونوس، يكي از آسان ترين و امن ترين روش هاي خريد رمزارز است. در صرافي هاي كونوس كاربران ميتوانند قيمت بيت كوين را نيز مشاهده كنند.

اخبار رمزارز و بلاك چين در سايت خبري سكه نيوز به صورت پيوسته به روز مي شود تا كاربران بتوانند با آخرين رويدادهاي اين صنعت آشنا شوند. براي اطلاع از اخبار ارزهاي ديجيتال، روش هاي تحليل قيمت بيت كوين و مقاله هاي آموزشي درباره بلاك چين به سايت سكه نيوز مراجعه كنيد.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۰۸:۵۵ ] [ محمد ]

توانايي گذراندن وقت با افرادي كه من آنها را دوست دارم و به آنها اهميت مي دهم بسيار مهم است. شهرت من واقعاً مهم است و حرف مثبت از نظر من براي من بسيار مهم است زيرا تقريباً تمام مشاغل ما با مراجعه به اين امر همراه هستند.

در تجربه من صادقانه بودن صادقانه به ايجاد اعتماد و روابط با مشتري كمك مي كند. هيچ كس دوست ندارد كه ب ه راز موفقيت وب سايت / نام / خط / برچسب / مواد خود به آنها گفته شود ، از موارد زير است ، اما گاهي اوقات لازم است كه گفته شود.

من در جلساتي بوده ام حتي در مواردي كه مشغول كسب و كار جديد هستيم و اظهارنظرهايي درمورد سردرگمي كپي ، متقاضيان مضاعف ، پيوندهاي شكسته ، ناوبري ضعيف و غيره انجام داده ام. گرچه گاهي اوقات در بسياري از موارد آتش سوزي پيدا مي كند و اين نكته را مي بينند و از بازخورد صادقانه قدرداني مي كنند. گاهي اوقات شخص بعد از آن مي آيد و در واقع از شما "صادقانه بودن" يا گفتن آنچه ديگران احساس كرده اند اما از ترس از بيان خود تشكر مي كند تشكر مي كند.

 

 گزارش AD

بهترين مثال براي من زماني بود كه ما براي ارسال يك RFP براي مشتري بزرگ دعوت شديم (همه بنگاه هاي ديگر دعوت شده آژانس هاي بزرگ بودند) شكرگزاري  و در اين زمينه ما اين واقعيت را برجسته كرديم كه اين سند ضعيف نوشته شده و كاملاً واضح نيست ، بنابراين مي توان تفسير كرد روش هاي مختلف به طوري كه در واقع به جاي اينكه يكي از 6 مشاركت 6 رقمي باشد ، مي توان به راحتي 2 پروژه بسيار بزرگ را تفسير كرد ، اما ما نمي خواستيم آنها را بترسانيم ، بنابراين فرض كرديم كه منظور آنها دامنه كوچكتر است.

رئيس شركت از من خواست كه منظورم را توضيح دهم. او مكث كرد و گفت ما تنها بنگاهي هستيم كه به آن اشاره كرديم و او موافقت كرد و پيشنهاد دوم را از ما خواست ، ما در پايان برنده كل پروژه شديم و هنوز هم بزرگترين تعامل ما تاكنون در تاريخ بنگاه من بوده است.

او همچنين عذرخواهي كرد زيرا يك كارمند جوان RFP را نوشت كه اولين بار او بود و از ما خواست كه علاوه بر اين پروژه به عنوان مربي برند خود نيز خدمت كنيم تا بتواند در مورد فرآيندهاي بازاريابي به درستي از ما بياموزد.

ما 3 قطعه تجارت از آن گرفتيم! متنفر نيستيد از سؤالات احمقانه بپرسيد ، اما گاهي اوقات پرسيدن سؤالات شفاف و توضيح دادن منظور باور  آنها مي تواند به نفع شما باشد (و كار را سه برابر كنيد)!

نقل قول خوبي درباره موفقيت از رالف والدو امرسون آمده است:

"بخنديد اغلب و زياد؛ جلب احترام افراد باهوش و محبت كودكان؛ قدرداني از منتقدان صادق و تحمل خيانت به دوستان دروغين؛ قدرداني از زيبايي ، پيدا كردن بهترين ها در ديگران ، ترك جهان بهتر است ، چه توسط كودك سالم ، چه باغچه و چه از نظر اجتماعي اجتماعي. دانستن حتي يك زندگي راحت تر نفس كشيده است زيرا شما زندگي كرده ايد. اين بايد به موفقيت منجر شود."


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۳۹:۵۰ ] [ محمد ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لينک هاي تبادلي
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین